-11%

IKEA VATTENKAR(205.415.68), настільна полиця, білий
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.415.68
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забудьте про свердління. Ви просто прикручуєте цю білу полицю безпосередньо до стільниці – і миттєво створюєте місце для дрібниць або відділення, де можна поставити рослини, в офісі чи вдома.
Полиці можна регулювати в 3 різних положеннях, що дозволяє розмістити книжкову шафу біля стіни або між двома столами, не займаючи додаткового місця.
Полиця його можна легко прикріпити або зняти за потреби, оскільки він кріпиться на гвинти.
Гвинтові кріплення мають м’яку поверхню, яка захищає стільницю від подряпин і слідів від тиску.
Полиця/ Труба/ Кронштейн/ Регульована ніжка:
Сталь, Порошкове покриття
Барашкова гайка:
Поліпропіленовий пластик
Штифт з різьбою:
сталь, оцинкована
захист від подряпин:
Створює wo EVA
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 49 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080,46 ₴




