
IKEA BLÅSVERK(705.209.26), настільна лампа, бежевий
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.209.26
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шукаєте настільну лампу з сучасним дизайном, яка випромінює приємне світло за низькою ціною? BLÅSVERK може бути тим, що ви шукаєте. Він має м’які форми та виглядає в стилі ретро – ідеально підходить для будь-якої кімнати в будинку.
Він поширює м’яке світло, яке створює затишну атмосферу в кімнаті .
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу з опаловою білою кулькою E14.
Можливо знадобиться спеціальна утилізація. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас є звичайний абажур або лампа й потрібно рівномірне розсіяне освітлення.
поліпропіленовий пластик (мінімум 20% переробленого)
алюміній, фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 36 см |
| Висота основи | 1 см |
| Діаметр | 19 см |
| Діаметр основи | 16 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 4.5 Ватт |
| Матеріал | Метал/пластик |
- Ціна: 926,49 ₴



