
IKEA TROFAST(594.774.82), стелаж з контейнерами, світло-біла сосна/сіро-блакитна
5 533 ₴
4 924,37 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.774.82
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Навіть підліткам потрібне гарне та просторе місце для зберігання речей. За допомогою серії TROFAST ви можете створити круте рішення, яке спрощує впорядкування великих і малих предметів.
За допомогою рам і сітчастих ящиків із серії TROFAST ви можете налаштувати рішення для зберігання великих і малих предметів, навіть у різних частинах вашого дому.
Це надійне та містке рішення для зберігання, яке полегшує вашій дитині організувати та зберігати все в порядку.
Ці сітчасті ящики для зберігання надають комбінованим шафам повсякденний вигляд, який добре пасує до кімнати підлітка.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень ; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
РамкаМасив сосни, тонований прозорим акриловим лаком
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Усі меблі заввишки понад 60 см необхідно кріпити до стіни за допомогою кронштейна, який входить у комплект, щоб уникнути перекидання, якщо дитина залізе на меблі.
РамкаВикористовуючи деревину як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопних ресурсів або вичерпний.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 91 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Немає дверей |
| Колір | сірий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, тверда деревина |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 4 924,37 ₴


