
IKEA HASVIK(905.215.38), Розсувні двері, білий
11 707 ₴
10 419,23 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.215.38
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Білі матові дверцята HASVIK надають гладкого вигляду та гарно ковзають по рамі шафи, не займаючи зайвого місця.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та м’яко.
Ці білі розсувні двері покриті матовим акриловим лаком. Вони також доступні в глянцевому білому кольорі та в імітації дерева.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Підходить до гардеробної системи PAX.
Збірку мають виконувати 2 особи.
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), АБС-пластик, акрилова фарба
алюміній, анодований
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Вбудована глибина | 7.5 см |
| Висота | 236.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.2 см |
| Ширина | 150.0 см |
- Ціна: 10 419,23 ₴


