
IKEA EKET(894.927.68), поєднання шаф з ніжками, темно-сірий/горіх
8 759 ₴
7 795,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.927.68
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Приховайте або відкрийте речі, комбінуючи закриті та відкриті форми зберігання.
Дверцята мають вбудований механізм, який дозволяє відкривати їх легким поштовхом.
Регульовані ніжки дозволяють компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Шафа з 2 дверцятами та 1 полицеюДСП, паперовий наповнювач із стільниковою структурою (100% перероблений), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка
ДВП, паперова фольга, пластикова фольга
ДВП, паперова фольга, паперова фольга
ДСП, наповнювач папером із стільниковою структурою (100 % переробленого), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
Оцинкована сталь
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті та за потреби знову затягніть.
Меблі мають бути прикріплені до стіни із застібкою в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 107 см |
| Глибина | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 7 795,51 ₴




