
IKEA BERGSBO(194.362.43), двері на петлях, темно-сірий
3 903 ₴
3 473,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.362.43
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Класичні двері на петлях із сучасним квадратним дизайном із напівматовою поверхнею, яка чудово відбиває світло. Комбінуйте з рамою PAX у такому самому оздобленні для скоординованого вигляду.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
Дверцята можна встановити з лівого або правого боку
Петлі з вбудованими амортизаторами уповільнюють двері, закриваючи їх безшумно та м’яко.
Дизайн дверей BERGSBO є сучасною версією чотирипанельні двері з простими рамами без будь-яких надмірностей.
Ці двері можна лише використовується з корпусом PAX висотою 236 см.
До комбінації додано петлі, які знаходяться в окремому пакеті.
Залежно від місцевих умов продукт може бути перероблений після використання або відновлення енергії.
Ручки та ручки продаються окремо.
Підходить до гардеробної системи PAX.
ДверцятаДВП, пластикова окантовка, паперова плівка
ДВП, паперова плівка
сталь, нікельована
ацетальний пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 229.4 см |
| Корпус, вис | 236.4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 49.5 см |
- Ціна: 3 473,67 ₴

