
IKEA BERGSBO(794.362.40), двері на петлях, темно-сірий
3 122 ₴
2 778,58 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.362.40
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Класичні двері на петлях із сучасним квадратним дизайном із напівматовою поверхнею, яка чудово відбиває світло. Комбінуйте з рамою PAX у такому самому оздобленні для скоординованого вигляду.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
Дверцята можна встановити з лівого або правого боку
Петлі з вбудованими амортизаторами уповільнюють двері, закриваючи їх безшумно та м’яко.
Дизайн дверей BERGSBO є сучасною версією чотирипанельні двері з простими рамами без будь-яких надмірностей.
Петлі додано до комбінація, які знаходяться в окремому пакеті.
Ці двері можна використовувати лише з корпусом PAX висотою 201 см.
Ручки та ручки продаються окремо.
Підходить до системи гардеробів PAX.
ДверіДВП, пластикова окантовка, паперова плівка
ДВП, паперова фольга
сталь, нікельована
ацетальний пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 194.6 см |
| Корпус, вис | 201.2 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 49.5 см |
- Ціна: 2 778,58 ₴

