-11%

IKEA FORSAND(794.362.59), двері на петлях, бежевий
3 469 ₴
3 087,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.362.59
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці двері ідеально поєднуються з каркасами PAX з такою ж обробкою. Стильний і простий дизайн є перевагою, яка дозволяє легко поєднувати з іншими меблями для зберігання в кімнаті.
Безкоштовна гарантія 10 років. Умови гарантії див. у брошурі.
Дверцята можна встановити з лівого або правого боку
Петлі з вбудованими амортизаторами гальмують двері, закриваючи їх безшумно та плавно.
Ручки та ручки продаються окремо.
Підходить до системи гардеробів PAX.
Ці двері можна використовувати лише
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 229.4 см |
| Корпус, вис | 236.4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 49.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 087,41 ₴

