
IKEA VALLASÅN(805.313.64), рушник, світло-зелений
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.313.64
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Землистий, світло-зелений відтінок рушника VALLASÅN виготовлений із сільськогосподарських відходів пальмового дерева. Використовуючи палітру природи, ви можете витерти руки цим м’яким рушником у відтінках, які пропонує природа.
Землистий відтінок створюється з неїстівного рослинного барвника, отриманого з сільськогосподарських відходів пальметто.
Суміш бавовни та віскози надзвичайно м’яка та добре вбирає.
Добре поєднується з іншими земляними тканинами.
Натуральні барвники можуть спричинити незначну різницю кольорів у тканині.
Доступні в різних розмірах.
Доступний у різноманітних кольорах.
Рушник досягне повної вологості після першого прання.
Миючий засіб для пом’якшення тканин може зменшити поглинання рушника.
Грами на м² (г/м²) вказують на поверхневу щільність тканини . Чим вище щільність, тим більше вбирає здатність рушник. Рушник низької щільності висихає швидше.
80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі для тканин може зменшити поглинаючу здатність рушника.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Прання перед першим використанням збільшує поглинаючу здатність продукту.
Не відбілюйте.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0 кг |
| Ваги. | 285 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна / віскоза |
| Поверхня | 0.09 м2 |
| Якість | Плоскотканий |
- Ціна: 155,75 ₴






