
IKEA KOMPLEMENT(005.091.59), скляна полиця, темно-сірий
1 995 ₴
1 775,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.091.59
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Скляна полиця — це розумне рішення, коли ви хочете виставити предмети разом із внутрішнім освітленням у своїй шафі PAX або отримати уявлення про те, що знаходиться під нею.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії ви можете знайти в брошурі.
Усе легко знайти, адже скляна полиця дозволяє бачити вміст верхньої шухляди або вихідний лоток.
Якщо розташувати скляну полицю високо в гардеробі, буде легше стежити за речами за нею.
Скло демонструє предмети та надає гардеробу відчуття легкості та простору.
Можна використовувати для зберігання легшого одягу, наприклад T- сорочки.
Виріб доступний у кількох варіантах ширини.
Рекомендоване максимальне навантаження застосовується, коли вага рівномірно розподілена по всій поверхні.
Кронштейни для полиць включені.
Підходить лише для рами шафи PAX 75x58 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
загартоване скло
ДВП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття вікон.
Протріть сухою тканиною.
Поводьтеся обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня може призвести до того, що скло раптово трісне/зламається. Слід уникати бічних ударів, оскільки саме тут скло найбільш вразливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Глибина | 57.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 75 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), скло |
| Тип | Полиця |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 71.1 см |
- Ціна: 1 775,55 ₴

