
IKEA KOMPLEMENT(005.092.15), роздільник для рам, темно-сірий
3 036 ₴
2 702,04 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.092.15
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ефективно використовуйте простір у шафі. Короткий одяг повісьте над перегородкою, а довгий, як сукні, поруч. Ящики, полиці та інше внутрішнє обладнання можна розмістити всередині перегородки.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
Доповніть будь-якими аксесуарами KOMPLEMENT 50x28 см відповідно до ваших потреб. Наприклад, 4 шухляди чи кошики, або 1 висувна вішалка для штанів і 1 висувна таця.
Підходить для рам 100x58 см і 75x58 см.
Поєднується з усіма предметами інтер'єру 50x58 см KOMPLEMENT.
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір) Паперова плівка
ДСП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.5 см |
| Глибина | 57.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Мін.ширина, рамка | 75 см |
| Ширина | 46.1 см |
| Ширина, рама | 100 см |
- Ціна: 2 702,04 ₴

