-11%

IKEA KOMPLEMENT(494.369.82), висувна полиця з перегородкою, темно-сірий/світло-сірий
2 775 ₴
2 469,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.369.82
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко перевірити та дістатися до своїх речей, оскільки лоток висувається.
Ковзає повільно, безшумно та м'яко завдяки вбудованому демпферу.
Відділення полегшують упорядкування та пошук дрібних речей, як-от шарфів, ремен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 6.3 см |
| Глибина | 33.3 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Тип | Внутрішній органайзер, Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 46.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469,75 ₴
