
IKEA ANKARSPEL(804.900.85), настільна лампа, олов'яний ефект
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 804.900.85
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Насолоджуйтеся спільною темою у вашому домі з незмінними традиційними лампами ANKARSPEL. Матова поверхня виглядає як жерсть, дроти обплетені тканиною, а кронштейни та головки ламп легко направляти.
Ви можете легко спрямувати світло туди, куди хочете, оскільки кронштейн лампи та абажур можна регулювати.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E27 опалово-білого кольору.
Можливо знадобиться спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
алюміній, акрилове покриття
Посилений EVA
Протріть сухою тканиною.
Очистіть м’якою тканиною, змоченою у воді.
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 51 см |
| Властивості | Регульована голова/рука |
| Довжина кабелю | 1.75 м |
| Діаметр основи | 22 см |
| Діаметр плафона | 20 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
- Ціна: 3 072,28 ₴





