
IKEA VÄGNÄT(805.414.81), плоский тканий килим, кремово-сірий/ручна робота
22 369 ₴
19 908,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.414.81
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вовняний килим ручної роботи, який прикрашає підлогу традиційним візерунком, обробленим декоративним оздобленням із плетіння сумак. Ніжні, нейтральні відтінки сірого та кремового легко прикрасять будь-який простір.
Вручну виткано кваліфікованими майстрами, кожен килимок унікальний.
Підходить для використання під обіднім столом, оскільки плоска плетена поверхня дозволяє легко відсувати стільці та чистити.
Міцна вовняна поверхня, стійка до плям, робить килим правильним вибором для вашої їдальні чи вітальні.
Використовуйте протиковзку підкладку STOPP FILT для більшої безпеки та комфорту.
Для цього килима потрібна 1 протиковзка підкладка STOPP FILT (165x235 см). За потреби його можна розрізати або скласти.
Килимок підходить для 2-3-місного дивана, а також інших розмірів залежно від того, як він стелиться.
100% вовна
100% бавовна
Провітрювання та пилосос допоможуть позбутися запаху, який випромінює новий килим.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Регулярно очищайте килим пилососом і повертайте його.
Нові вовняні килими природно втрачають шерсть; спочатку часто чистіть їх пилососом.
Сухі плями слід швидко видалити, протираючи забруднену ділянку всередину.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Прибираючи килим пилососом, завжди використовуйте стандартну подушечку для підлоги, а не обертову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килим |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Візерунок | Тема |
| Довжина | 240 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Вовна |
| Поверхня | 4.00 м2 |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 19 908,41 ₴







