
IKEA ELLJUSSPÅR(605.414.77), килимок з коротким ворсом, різнокольорові/смугасті ручної роботи
25 813 ₴
22 973,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.414.77
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей вовняний килим ручної роботи має смугастий візерунок, натхненний аквареллю. Розроблено Еммою Проуз. Петельне переплетення по краю створює цікаву деталь. Простий спосіб оновити вітальню чи спальню.
Кожен килим, витканий вручну вмілими майстрами, унікальний .
Килим виготовлено з вовни, тому він природно відштовхує бруд і дуже міцний.
Товста вовна має природні звукоізолюючі властивості. Ідеально підходить для місць з інтенсивним рухом людей.
Землясті тони додають елегантності та розкоші будь-якій кімнаті.
Використовуйте протиковзку підкладку STOPP FILT для додаткової безпеки та комфорту.
Для цього килима потрібна до 1 протиковзка підкладка STOPP FILT (165x235 см). За потреби його можна розрізати або скласти.
Килимок підходить для 2-3-місного дивана, а також інших розмірів залежно від того, як він стелиться.
100% вовна
100% бавовна
Провітрювання та пилосос допоможуть позбутися запаху, який випромінює новий килим.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Регулярно пилососіть, струшуйте та обертайте килим.
Видаліть сухі плями швидко, протираючи забруднену ділянку всередину.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Прибираючи килим пилососом, завжди використовуйте стандартну подушечку для підлоги, а не обертову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Килим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Візерунок | Смугастий |
| Грамаж | 2800 г/м2 |
| Довжина | 240 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Вовна |
| Поверхня | 4.00 м2 |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 22 973,57 ₴






