
IKEA FÖNSTERBLAD(505.384.56), затемняюча штора, бежевий
1 197 ₴
1 065,33 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.384.56
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Тиха та плавна штора з м’якого поліестеру, яка ефективно блокує все світло. Ви не втомитеся від веселого, але непомітного кола, яке видно лише під певними кутами.
Затемнювальні жалюзі блокують світло та повністю затемнюють вашу кімнату.
Ви можете легко відрегулювати довжину падіння жалюзі. Просто вийміть їх із тримачів, опустіть їх на потрібну довжину та знову встановіть у тримачі. Коли штора відпущена, вона опуститься до заданої довжини.
Вони тихо піднімаються і опускаються завдяки продуманій конструкції амортизатора всередині штори.
Штора не має шнурка, що підвищує безпеку дитини.
Бежевий круговий візерунок на бежевій тканині видно лише під певними кутами. Це цікаво, але ненав'язливо, тому вам не доведеться нудьгувати.
При зміні жалюзі не потрібно міняти фурнітуру чи свердлити нові отвори. Настінні/стельові кронштейни, що входять у комплект, підходять для комірчастих жалюзі LÅNGDANS і SANDVEDEL і затемнювальних штор SANDVEDEL.
Довжина звису 155 см ідеально підходить для вікон із підвіконням або коли ви не хочете закривати радіатори чи меблі.
Тканина та кольори стійкі до ультрафіолету.
Верхню планку можна обрізати максимум на 20 см.
Якщо вам потрібно пристосуйте рулонну штору до свого вікна, розріжте верхню та нижню шину ножівкою, а тканину розріжте безпечним ножем.
Рулонні штори можна встановити всередині або зовні віконної ніші.
Різні матеріали для стін/стелі потребують різних типів кріплень. Використовуйте ті, які підходять для стін/стелі у вашому домі. Продається окремо
Включає настінний адаптер
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліетилен
ПЕТ (поліетилентерефталат), полістирольний пластик
Не прати
Не
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості | Підходить для зрізання |
| Візерунок | Суцільний колір, Геометричний |
| Довжина | 155 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Поверхня | 1.24 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Затемнення |
| Тип | Рулонна штора |
| Ширина ролика | 83.6 см |
| Ширина тканини | 80 см |
- Ціна: 1 065,33 ₴






