
IKEA DRÖNA(402.493.53), коробка, червоний
280 ₴
249,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 402.493.53
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ця коробка з оксамитової тканини привнесе відчуття делікатності у ваше рішення для зберігання – чи то в гардеробній, чи у вітальні. Він підходить до стелажів KALLAX, привносячи стиль і функціональність.
Правильний розмір для трохи більших предметів наприклад одяг, мультимедійні аксесуари та іграшки.
Коробка ідеально вписується в книжкову шафу KALLAX.
Ручки полегшують виймання та перенесення.
100% поліестер (мін. 90 % переробленого)
Коробка (мін. 30% перероблено)
100% поліпропілен
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 33 см |
| Властивості | З ручками |
| Глибина | 38 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри, Чоботи |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний, Майдан |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 249,20 ₴




