
IKEA VINDKAST(205.391.98), настільна лампа, білий
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.391.98
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Наче біла пухнаста хмара з переробленого поліестеру, зшитий абажур цієї настільної лампи створює приємну атмосферу своїм м’яким світінням. Маленький, акуратний і його легко розмістити будь-де.
Забезпечує атмосферне освітлення.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу з опаловою білою кулькою E14.
Використовуйте матову лампу, якщо у вас звичайний абажур або лампа, і ви бажаєте рівномірного розсіяного освітлення.
Можна комплектуватися іншими лампами з тієї ж серії.
100% поліестер (100% перероблений), 49-51% поліуретан
Сталь, порошкове покриття
100% поліестер
100% поліпропілен
сталь, оцинкований
Поліетилен
EVA
Не прати
Не піддавайте хімчистці.
Продукт має позначку CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр основи | 16 см |
| Загальна висота | 26 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 8.6 Ватт |
| Матеріал | метал, текстиль |
- Ціна: 1 080,46 ₴




