
IKEA IKEA PS 2014(505.317.42), підвісний світильник, чорний
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.317.42
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Потягніть мотузки підвісної лампи IKEA PS 2014, щоб надати м’яко сяючій сфері форму космічного корабля, з якого виходить більше світла. Виготовлений з чорного прозорого пластику, частково переробленого.
Лампа виготовлена з прозорого пластику, завдяки чому він світиться затишним, атмосферним світлом.
Струни працюють як ручний диммер - коли їх потягнути, елементи кульки розходяться в сторони, щоб світло виходить через утворені проміжки.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує прозору світлодіодну лампу E27.
Використовуйте прозору лампу, якщо у вас є абажур або лампа з перфорованим або вирізаним візерунком або іншим повітряним, відкритим дизайн і хочете, щоб візерунок відбивався на стіні чи стелі.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас є звичайний абажур або лампа та потрібно рівномірне розсіяне освітлення.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Постійне встановлення.
Розроблено для очікування гачок для стелі.
Гак для стелі продається окремо.
Полікарбонат
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% переробленого)
Продукт має маркування CE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Властивості | Регулюється затемнення |
| Довжина кабелю | 150 см |
| Діаметр | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Тип | Підсвічування настрою, Загальне освітлення |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 3 072,28 ₴







