
IKEA KOMPLEMENT(205.091.77), висувна вішалка для штанів, темно-сірий
2 602 ₴
2 315,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.091.77
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Попрощайтеся з купою джинсів і штанів! Ця міцна вішалка для штанів забезпечує легкий огляд і дозволяє створити добре скоординоване вбудоване рішення.
Безкоштовна гарантія 10 років. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко побачити та дістати свої штани, оскільки вішалка для штанів висувається.
Гладка висувна вішалка для штанів і плавне закривання з функцією запобігання падінню.
Вішалка для штанів має 4 плечі і вміщує 8 пар штанів.
Підходить лише для рами шафи PAX 50x58 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
ДВП Паперова фольга
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 3.5 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 46.1 см |
- Ціна: 2 315,78 ₴


