
IKEA KOMPLEMENT(405.095.05), ящик, темно-сірий
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.095.05
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для складеного одягу чи аксесуарів, він надає гардеробу PAX чистий мінімалістичний вигляд. Укомплектуйте коробками KOMPLEMENT — і не витрачайте час на пошук відповідних шкарпеток.
Безкоштовно на 10 років гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Вбудований амортизатор дозволяє закривати його повільно, тихо та обережно.
Ящик вміщує близько 10 футболок.
Доступні різної ширини та глибини.
Можна доповнити килимком для ящиків KOMPLEMENT, щоб захистити ваші речі та зберегти їх у порядку.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 75x35 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
Направляючі шухляд включені.
ДСП, паперова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.0 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 34.1 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 75 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Ящики |
| Ширина | 67.8 см |
| Ширина ящика (всередині) | 65.1 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴


