
IKEA KOMPLEMENT(205.091.96), ящик, темно-сірий
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.091.96
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для складеного одягу чи аксесуарів, він надає гардеробу PAX чистий мінімалістичний вигляд. Укомплектуйте коробками KOMPLEMENT — і не витрачайте час на пошук відповідних шкарпеток.
Безкоштовно на 10 років гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Вбудований амортизатор дозволяє закривати його повільно, тихо та обережно.
Коробки KOPLEMENT ідеально поміщаються в цю шухляду та допомагають упорядковувати шкарпетки, шарфи та інші дрібні речі, не займаючи багато місця.
Ящик вміщує приблизно 8 пар складених штанів або 16 футболок.
Доступні різної ширини та глибини.
Можна доповнити килимком для ящиків KOMPLEMENT, щоб захистити ваші речі та зберегти їх у порядку.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 50x58 см, точні розміри продукту можна знайти в розділі «Розміри продукту».
Направляючі ящиків включені.
ДСП , Паперова фольга, Пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 16.0 см |
| Глибина | 56.9 см |
| Глибина ящика (всередині) | 53.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 42.8 см |
| Ширина ящика (всередині) | 40.1 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴


