-11%

IKEA TROFAST(605.185.75), сітчастий ящик, сіро-блакитний
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.185.75
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця містка сітчаста коробка ідеально вписується в рами TROFAST, що полегшує її витягування, перенесення та повернення.
Ці просторі сітчасті ящики для зберігання надають стелажам TROFAST невимушений вигляд, який ідеально підходить для кімнати підлітка.
Легко висувається та повертається назад.
Допомагає дітям навчитися впорядковувати свої речі, щоб кімната виглядала чистою та привабливою.
Не підходить для контакту з їжею.
Рекомендовано лише для використання всередині приміщень.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 42 см |
| Зберігання для | Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴

