
IKEA IKEA 365+(405.264.49), контейнер з кришкою 4 шт., пластик
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.264.49
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Залишки обіду? З цими 4 контейнерами для їжі ніщо не пропадає даремно. Покладіть їх один на одного в холодильник або морозильну камеру - кришка не протікає, а прозорий пластик дозволяє легко побачити, що всередині.
Контейнер виготовлений із міцного пластику і зберігає свою форму, навіть якщо засунути його в сумку чи рюкзак.
Поставляється з: 4 харчовими контейнерами з кришкою. 2 квадратні (15x15x7 см, 750 мл), 1 прямокутна (21x15x7 см, 1 л) і 1 прямокутна (21x15x12 см, 2 л).
Випрати виріб перед першим використанням.
Поліпропіленовий пластик
Силіконова гума
Безпечно в мікрохвильовій печі. Розігрійте їжу до 100°C.
Можна використовувати холодильник і морозилку
Посудомийна машина, яку можна мити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10.4 л |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага нетто | 0.88 кг |
| Ваги. | 0.94 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 26 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 617,66 ₴


