
IKEA VIHALS(594.421.81), комбінований гардероб, білий
33 528 ₴
29 839,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.421.81
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Корпус шафи легко зібрати завдяки геніальній конструкції з клиновими штифтами, які легко вставляються в попередній - просвердлені отвори.
Більшість сировини, яка використовується у виробництві VIHALS, надходить із відновлюваних джерел.
Комод з 4 ящикамиДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга
ДСП
ДВП
ДСП, Акрилова фарба, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, фарба, пластикова окантовка
ДСП, акрилова фарба, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, Пластиковий край
ДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДВП
скло
ДСП, паперова фольга, пластиковий край
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 169 кг |
| Висота | 200 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком, з штангами для одягу |
| Глибина | 57 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою, Дзеркальне скло |
| Ширина | 270 см |
- Ціна: 29 839,92 ₴






