-11%

IKEA ALVINE SPETS(505.598.11), штора, 1 шт., білий
262 ₴
233,18 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 505.598.11
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штори забезпечують приватність, але в той же час пропускають денне світло, і ви можете бачити світ за вікном.
Тунельне плісе дозволяє вішати штори безпосередньо на карнизи.
Штори пропускають денного світла, але забезпечують інтимність, тому вони ідеальні для вікон із багатошаровим склінням.
Доступні різні ширини та довжини.
Вміст: 1 завіса.
100 % поліестер (100% перероблений)
Усадка максимум 2%.
Машинне прання, максимум 40°C, делікатний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати при макс. 110°C.
Не піддавати хімчистці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Візерунок | квітуча |
| Довжина | 120 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал | Перероблений поліестер |
| Поверхня | 0.72 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Прозора тканина |
| Тип | Тунельна стрічка |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴


