
IKEA BERGMUND(993.881.96), Барний стілець зі спинкою, наслідування дуб/Халларп бежевий
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.881.96
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Барні стільці BERGMUND забезпечують комфорт і багато варіантів покриття, наприклад, цей у натуральному бежевому кольорі. Після приємної їжі та післяобідньої розмови приємно знати, що їх можна випрати.
Ви можете зручно сидіти протягом тривалого часу. Кут нахилу спинки забезпечує хорошу підтримку попереку. Нахил спинки в поєднанні з м’яким сидінням робить барний стілець ідеальним для довгих вечерь.
Чохол можна знімати та прати, тому його легко підтримувати в чистоті.
З підніжкою для зручного сидіння.
Підходить для барного столу та стільниці розміром 87-91 см.
Щоб запобігти дряпанню та приглушити звук ковзання ніг по підлозі стільців , у комплекті з самоклеючими накладками для підлоги FIXA, продаються окремо.
Рекомендовано лише для використання всередині приміщень.
Залежно від місцевих умов після використання його можна розібрати для переробки або відновлення енергії.
Барний стілець зі спинкою/каркасомтверда деревина, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
Пластикова
100% поліестер
поліефірна вата
80% бавовна, 20% поліестер (мін. 90% перероблено)
100 % поліестер (100 % перероблений)
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканина.
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Цей барний стілець був протестований для домашнього використання та відповідає вимогам щодо довговічності та безпеки, викладеним у стандартах: EN 12520 та EN 1022.
Чохол має рівень стійкості кольору світлостійкість 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
Стійкість. Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 15 000 циклів, що підходить для меблів, які повинні витримувати щоденне використання вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см |
| Висота сидіння | 62 см |
| Властивості | Чохол, який миється, З підставкою для ніг, М'який, Є запасні чохли |
| Глибина | 48 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, тверда деревина |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
- Ціна: 6 158,80 ₴






