
IKEA BERGMUND(493.882.07), Барний стілець зі спинкою, наслідування дуб/Orrsta світло-сірий
6 573 ₴
5 849,97 ₴
- Під замовлення
- Код: 493.882.07
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Барні стільці BERGMUND забезпечують комфорт і багато варіантів покриття, наприклад, цей у світлому відтінку сірого. Після приємної їжі та післяобідньої розмови приємно знати, що їх можна випрати.
Ви можете зручно сидіти протягом тривалого часу. Кут нахилу спинки забезпечує хорошу підтримку попереку. Нахил спинки в поєднанні з м’яким сидінням робить барний стілець ідеальним для довгих вечерь.
Чохол можна знімати та прати, тому його легко підтримувати в чистоті.
З підніжкою для зручного сидіння.
Підходить для барного столу та стільниці розміром 87-91 см.
Щоб запобігти дряпанню та приглушити звук ковзання ніг по підлозі стільців , у комплекті з самоклеючими накладками для підлоги FIXA, продаються окремо.
Рекомендовано лише для використання всередині приміщень.
Залежно від місцевих умов після використання його можна розібрати для переробки або відновлення енергії.
Барний стілець зі спинкою/каркасомтверда деревина, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
Пластикова
100% поліестер
поліефірна вата
100% поліестер (100% перероблений) )
65% поліестер (мін. . 90% перероблений), 35% бавовна
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною .
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Цей барний стілець був протестований для домашнього використання та відповідає вимогам щодо міцності та безпеки, викладеним у таких стандартах: EN 12520 та EN 1022.
Кришка має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
Стійкість цього покриття до стирання перевірено протягом 20 000 циклів. Покриття зі стійкістю 15 000 циклів і більше підходить для домашніх меблів для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см |
| Висота сидіння | 62 см |
| Властивості | Чохол, який миється, З підставкою для ніг, М'який, Є запасні чохли |
| Глибина | 48 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Колір | бежевий, сірий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, тверда деревина |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
- Ціна: 5 849,97 ₴





