
IKEA LENDA(605.528.71), штора з палітуркою, 2 шт., темно-сірий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.528.71
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Штори LENDA темно-сірого кольору з верхньою стрічкою мають лінійне плетіння, яке додає характеру та робить вікно вищим. Зав’язки надають декоративного штриху, відкриваючи вид назовні.
Штори пропускають денне світло, але забезпечують інтимність, тому вони ідеальні для вікон із багатошаровим склінням.
Відповідні палітурки підкреслюють рясність тканини та вносять традиційний і декоративний відтінок у обробку вікна. Відрегулюйте довжину, щоб отримати вигляд, який вам найкраще підходить.
Стрічкові штори дають змогу повісити штору прямо на штангу за допомогою тунелю або петель. Ви також можете повісити штори на штангу за допомогою затискачів і гачків.
Використання затискачів і гачків зазвичай створює більш офіційне й урочисте відчуття, коли фурнітура невидима.
Штора, 1 пара.
Розмір стосується довжини кожної окремої штори.
Ви можете використовувати стрічку SY, щоб вкоротити штори без шиття.
100% бавовна
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, максимум 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, 200 °C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Властивості | З палітурками |
| Візерунок | Ткані |
| Довжина | 300 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Поверхня | 4.20 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Відфільтроване світло |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 2 300,65 ₴





