
IKEA VARIERA(405.429.58), вставити полицю, білий
434 ₴
386,26 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 405.429.58
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для розміщення на полиці, щоб створити місце для зберігання склянок, мисок і банок для спецій,
Ви можете комбінувати 2 вставки на полицю для збільшення вертикального або горизонтального простору.
Якщо ви хочете створити довший і висувна полиця до 73 см, можна додати вставку VARIERA 32x13x16 см. Продається окремо.
Помістіть дрібну вставку на глибшу, щоб краще оглядати вашу шафу.
Простий дизайн плоскої поверхні дозволяє легко витирати наповнювач насухо
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 14 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Внутрішній органайзер |
| Ширина | 45.5 см |
- Ціна: 386,26 ₴




