
IKEA BLÅSVERK(605.479.74), настільна лампа, жовтий
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.479.74
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шукаєте настільну лампу з сучасним дизайном, яка випромінює приємне світло за низькою ціною? BLÅSVERK може бути тим, що ви шукаєте. Він має м’які форми та виглядає в стилі ретро – ідеально підходить для будь-якої кімнати у вашому домі.
Він поширює м'яке світло, яке створює затишну атмосферу в кімнаті.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує опалову білу кулькову світлодіодну лампу E14.
Можливо знадобиться спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Поліпропіленовий пластик (мінімум 50% перероблений)
алюміній, фарба
Протріть сухою тканиною
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 36 см |
| Висота основи | 1 см |
| Діаметр | 19 см |
| Діаметр основи | 16 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал/пластик |
- Ціна: 926,49 ₴




