
Комплект із 2 регульованих барних стільців Liverpool білих Стильні барні стільці Високі барні стільці
8 368 ₴
- Немає в наявності
- Код: 226570-24249
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Комплект із 2 регульованих барних стільців Liverpool білих Стильні барні стільці Високі барні стільці
Обставте свою їдальню цим стильним набором із 2 барних стільців. Виготовлені зі штучного дерева, вони дуже довговічні й не потребують особливого догляду. Хромована ніжка підкреслює сучасну форму білого сидіння. Завдяки регулюванню висоти ви без проблем підлаштуєте стілець під свої потреби. Хокер також оснащений підставкою для ніг, що додає комфорту цьому предмету меблів.
Характеристики:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Комплект із 2 барних стільців
- Колір: Білий
- Матеріал: Фанера
- Додатковий матеріал: Залізо
- Оздоблення: Хромований
- Вага: 8 кг
- Максимальне навантаження: 140 кг
- Збірка: Потрібна збірка ніжок
Особливості продукту:
- Ідеально вписується в різні стилі інтер'єру
- Сучасний дизайн
- Прості у догляді та довговічні матеріали
- Обертається на 360°
- Пневматичне регулювання висоти сидіння
Розміри:
- Ширина: 41 см
- Глибина: 41 см
- Висота: 76-98 см
- Місце для сидіння: 35 x 37 см
- Висота сидіння: 58-80 см
Комплектація:
- 2 x барний стілець
Використовуйте тільки м'які засоби для чищення та м'яку тканину. Після вологого прибирання ретельно витирайте насухо.
Для збереження довговічності та естетичності стільниці ми рекомендуємо використовувати подушечки для посуду і видаляти вологі плями і бруд якомога швидше, щоб уникнути пошкодження виробу.



| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Обертове |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект із 2 регульованих барних стільців | Liverpool Білий |
| Стильні барні стільці | Високі барні стільці |
- Ціна: 8 368 ₴









