
Набір із 2 обідніх стільців із ротанга Natural Elfros Красиві бежеві стільці для вітальні Обідні стільці
19 798 ₴
- Під замовлення
- Код: 269348-183203
Відправка з 25 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 2 обідніх стільців із ротанга Natural Elfros Красиві бежеві стільці для вітальні Обідні стільці
Освіжіть свою вітальню і надайте їй атмосферу бохо за допомогою цього набору обідніх стільців. Ці стільці, виготовлені з міцного і міцного ротанга, з металевим каркасом, що забезпечує стійкість деталей, швидко стануть важливою частиною вашого будинку. Злегка вигнута спинка додатково підвищує комфорт використання. Завдяки своєму дизайну вони вписуються в найрізноманітніші стилі, а в поєднанні з декоративними пледами додадуть тепла і затишку у ваш будинок.
Характеристики:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Обідній стілець
- Колір: Натуральний бежевий
- Матеріал: Ротанг
- Додатковий матеріал: Метал
- Маса: 7 кг
- Вага: 110 кг
- Збірка: Ніжки для встановлення
- Укладання: Ні
Ключова особливість:
- Міцна рама
- Першокласний комфорт для сидіння
- Добре поєднується з будь-яким декором
- Нековзні захисні пристосування для ніг, що не ковзають
- Ідеальне поєднання кольорів і матеріалів
Розміри:
- Ширина: 56 см
- Глибина: 49 см
- Висота: 83 см
- Поверхня сидіння: 40 х 39 см
- Висота сидіння: 46 см



Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 83 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Красиві бежеві стільці для вітальні | Обідні стільці |
| Набір із 2 обідніх стільців із ротанга | Natural Elfros |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 798 ₴









