
Приставний столик Gold Lucea Стильний столик Столик для вітальні Золотий столик для вітальні
4 784 ₴
- Під замовлення
- Код: 217548-195827
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Приставний столик Gold Lucea Стильний столик Столик для вітальні Золотий столик для вітальні
Надайте нотку гламурної елегантності своїй вітальні за допомогою цього блискучого приставного столика, який миттєво поліпшить будь-який інтер'єр. Дзеркальна стільниця виготовлена з міцного загартованого скла, пофарбованого в стильний золотисто-коричневий колір. Цей виріб, доповнений міцними металевими ніжками з порошковим покриттям золотого кольору, надає розкішної атмосфери як сучасним, так і традиційним композиціям. Стіл є функціональною основою для ваз зі свіжими квітами, предметів декору, як-от свічки або таці, якщо їх установлено поруч із диваном, або для книг і журналів у куточку для читання.
Характеристики:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Столик
- Колір: Золото
- Відтінок: Золотисто-коричневий
- Матеріал: Залізо, загартоване скло
- Фініш: Пофарбований із порошковим покриттям
- Вага: 5 кг
- Навантаження: 10 кг
- Складання: Потрібне повне складання
- Форма: Круглий
Ключова особливість:
- Висока якість
- Шикарний образ
- Відмінно працює з багатьма стилями інтер'єру
- Легкий догляд і міцні матеріали
- Міцна і міцна верхня частина із загартованого скла
Розміри:
- Висота: 44 см
- Ширина: 40 см
- Довжина: 40 см
- Висота ніжок: 41 см



| Габаритні розміри столика | |
|---|---|
| Вага столика | 7 кг |
| Висота столика | 440 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Довжина столика | 400 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 410 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Золото |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приставний столик Gold Lucea | Стильний столик |
| Столик для вітальні | Стильний золотий столик для вітальні |
- Ціна: 4 784 ₴









