
Приставний столик зі скляною стільницею Gold Crystal Елегантний скляний столик Квадратний кавовий стіл
8 043 ₴
- Під замовлення
- Код: 250221-148109
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Приставний столик зі скляною стільницею Gold Crystal Елегантний скляний столик Квадратний кавовий стіл
Цей стіл чудово поєднує в собі мінімалістський і гламурний вигляд, органічно вписуючись у будь-який сучасний, традиційний або індустріальний декор. Гарантуючи довговічність, цей виріб має гарну прозору стільницю із загартованого скла, міцного і простого в догляді матеріалу. Стійка металева основа забезпечує його стійкість, а також додає шику завдяки глянцевому золотистому оздобленню. Цей приставний столик створює вражаюче візуальне враження, відображаючи навколишнє середовище і відбиваючи світло з ефектом м'якого мерехтіння.
Характеристики:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Столик
- Колір: золото
- Матеріал: Скло
- Додатковий матеріал: Нержавіюча сталь
- Фініш: Полірований
- Вага: 6 кг
- Навантаження: 15 кг
- Збірка: Потрібна часткова збірка
- Форма: Квадрат
Ключова особливість:
- Висока якість
- Шикарний образ
- Ідеально доповнює будинок у будь-якому інтер'єрі
- Товста стільниця з безпечного скла
- Стабільна і міцна основа
Розміри:
- Висота: 52 см
- Ширина: 52 см
- Довжина: 40 см
- Висота ніжок: 51 см



| Габаритні розміри столика | |
|---|---|
| Вага столика | 6 кг |
| Висота столика | 520 мм |
| Глибина столика | 520 мм |
| Довжина столика | 400 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір | Золото |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло прозоре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приставний столик зі скляною стільницею | Gold Crystal |
| Елегантний скляний столик | Квадратний кавовий стіл |
- Ціна: 8 043 ₴





