
Стіл садовий Beliani Sassari Світле дерево 180х90 см Класичний садовий обідній стіл із дерева акації
20 393 ₴
- Під замовлення
- Код: 237931-83177
Відправка з 24 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл садовий Beliani Sassari Світле дерево 180х90 см Класичний садовий обідній стіл із дерева акації
Зробіть ваш сад ідеальним місцем для відпочинку і трапез з цим міцним і стильним столом з акації.
Деталі:
- Гарантія: 24 місяці
- Тип: Обідній стіл
- Колір: Світле дерево
- Матеріал: Дерево акації
- Додатковий матеріал: Дерево акації
- Оздоблення: Масло
- Вага: 26 кг
- Максимальне навантаження: 60 кг
- Збірка: Потрібна повна збірка
- Форма: Прямокутна
- Кількість місць: 6
Особливості:
- Ідеально підходить для трапез у великих компаніях
- Спеціально розроблений для використання на вулиці
- Міцна та довговічна конструкція
- Виготовлений із натуральних, стійких до погодних умов матеріалів
Розміри:
- Висота: 75 см
- Ширина: 90 см
- Довжина: 180 см
- Висота ніжки: 75 см
До комплекту входить:
- 1 х садовий стіл



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 393 ₴






