
Гоночний автомобіль CADA TRIUMPH LEGEND 123 деталей
572 ₴
- Під замовлення
- Код: 16178172728
Відправка з 04 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Міський автомобіль CaDA Construction Bricks Red Triumph Legend 123 елементи
Продукт створений брендом CaDA. Він відомий своїми високоякісними конструкторами, завдяки яким ви можете створювати дистанційно керовані набори або декоративні будівлі, фігурки або транспортні засоби!
Серія «Зробіть ваші цеглинки рухомими».
Він створений для тих, хто шукає викликів, і відданих шанувальників конструкторів. Набори з цієї серії дозволяють розвивати координацію око-рука і покращують когнітивні процеси, такі як пам'ять, увага, сприйняття і проникливість.
Цей величезний набір - ідеальний подарунок для вмілого конструктора. У докладних покрокових інструкціях показаний процес складання навіть складних механізмів, так що за допомогою дорослого навіть маленькі конструктори зможуть зібрати модель своєї мрії.
Міський автомобіль Triumph Legend C55054W
Набір складається з 162 елементів і дозволяє самостійно зібрати дивовижний міський автомобіль Triumph Legend . Автомобіль створено з особливою увагою до деталей , які забезпечать неймовірне задоволення. Інтер'єр був зроблений дуже детально. Машина має червоний кузов з чорними елементами. Його зовнішній вигляд нагадує справжній міський транспорт.
Набір упакований в елегантну упаковку , що робить іграшку чудовим подарунком .
Серія «Зробіть ваші цеглинки рухомими».
Він створений для тих, хто шукає викликів, і відданих шанувальників конструкторів. Набори з цієї серії дозволяють розвивати координацію око-рука і покращують когнітивні процеси, такі як пам'ять, увага, сприйняття і проникливість.
Цей величезний набір - ідеальний подарунок для вмілого конструктора. У докладних покрокових інструкціях показаний процес складання навіть складних механізмів, так що за допомогою дорослого навіть маленькі конструктори зможуть зібрати модель своєї мрії.
Міський автомобіль Triumph Legend C55054W
Набір складається з 162 елементів і дозволяє самостійно зібрати дивовижний міський автомобіль Triumph Legend . Автомобіль створено з особливою увагою до деталей , які забезпечать неймовірне задоволення. Інтер'єр був зроблений дуже детально. Машина має червоний кузов з чорними елементами. Його зовнішній вигляд нагадує справжній міський транспорт.
Набір упакований в елегантну упаковку , що робить іграшку чудовим подарунком .
У набір входить 123 деталі, серед яких:
- будівельний набір,
- аксесуари,
- інструкція.
Специфікація:
- кількість елементів: 123
- транспортний засіб має рухомі частини
- елементи, сумісні з іншими наборами та блоками CaDA інших виробників
Технічна інформація:
- набір призначений для дітей від 8 років
- Модель: Triumph Legend
- Розміри автомобіля: 15 х 5,6 х 4 см
- розмір упаковки: 20 х 15 х 4 см
- Код виробника: C55054W
- новий продукт; Через ризик пошкодження виробник іноді закріплює упаковку подвійним скотчем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CaDa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 123 шт. |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Гонки |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 572 ₴


