
Ігровий набір Hot Wheels Monster Trucks Bigfoot 50th Anniversary JBX64
1 905 ₴
- Під замовлення
- Код: JBX64
Відправка з 05 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Святкуйте 50-ту річницю Бігфута з Hot Wheels Monster Trucks Trophy Jump Loop! Ця унікальна ралійна іграшка пропонує два способи гри. Запустіть транспортний засіб Bigfoot у масштабі 1:64, який входить у комплект, через петлю, а потім проведіть трюк у контейнер для чашок і спробуйте отримати найвищий бал! Ви також можете переналаштувати набір, щоб Бігфут виконав трюк, перекинувшись в один із контейнерів! Щоб збільшити складність завдання, контейнери з трофеями мають різні розміри та вартість балів. Спробуй приземлитися в кожному з контейнерів і набери якомога більше балів! Іграшкова металева машина Bigfoot виглядає святково з унікальними декораціями до 50-річчя. Кольори та елементи декору можуть бути різними.
Змагайтеся та виконуйте трюки з відлитим під тиском Бігфутом до 50-ї річниці в ігровому наборі Hot Wheels Monster Trucks Loop & Trophy Jump!
Є два способи гри з двома простими макетами – діти можуть взяти на себе два різних завдання та насолоджуватися гонками, аркадними екшенами!
Запустіть Бігфута через петлю на правильній швидкості, щоб заробити найбільшу кількість балів за каскадерський стрибок!
Змініть макет, щоб Бігфут перевернувся та приземлився в контейнері з трофеями!
У набір входить відлитий під тиском металевий іграшковий автомобіль Hot Wheels Monster Trucks Bigfoot масштабу 1:64 з унікальним зовнішнім виглядом спеціально до 50-річчя.
Ви також можете впоратися з цим завданням за допомогою будь-якого іншого Monster Truck масштабу 1:64. (Додаткові автомобілі продаються окремо).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Висота у зібраному вигляді | 334 мм |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 79 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Ширина у зібраному вигляді | 406 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 905 ₴





