
IKEA HEMLAGAD(605.809.11), каструль, Покриття, яке запобігає дотриманню чорного
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.809.11
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Таких каструль ніколи не вистачає. Ви можете нагріти в ньому їжу, розтопити масло, приготувати каші або готувати супи та соуси. Керамічне покриття Zol-Gel полегшує використання та очищення.
Ручка полегшує підйом судна
Продукт підходить для всіх видів плит/плити, включаючи індукційну варильну перевезення.
Надзвичайно товсті стіни та основа рівномірно розподіляють тепло і гарантують кулінарні успіхи.
Блюдо легке, тому ви можете комфортно маневрувати, коли воно наповнене їжею.
Алюміній розподіляє тепло рівномірно та ефективно, полегшуючи регуляцію температури, щоб їжа не горила і не палила.
Постійне керамічне покриття Zol-Gel знижує ризик спалювання та приклеювання посуду.
Ви можете зручно повісити і зберігати завдяки отворі в ручці.
Використовуйте лише дерев’яні або пластикові аксесуари без гострих країв.
Продукт має запобігання покриття, яке не містить полі (тетрафторетилен) (PTFE) або інших перу та поліфлуоралкільних речовин (PFA).
Вимийте продукт, перш ніж використовувати його вперше.
Алюміній, Zol-Gel керамічне покриття, що запобігає приклеюванням, силіконова фарба
Фенол матеріал, поліуретановий матеріал
алюміній, порошкове покриття
нержавіюча сталь
Мити лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильні.
Ви можете використовувати на стагомічній пластині.
Ви можете використовувати на чавуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1 л |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 8 см |
| Довжина разом з ручками | 33 см |
| Діаметр | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 771,63 ₴









