-11%

IKEA NÄMMARÖ(695.817.89), садовий стіл і 2 розкладні стільці, Складена пляма світло -коричнева/Frösön/Duvholmen Beige
13 823 ₴
12 302,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.817.89
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний стіл/ стілець, садПокриття подушки кріслаПодушка всередині подушок крісла
Тверда акація, акрилова пляма
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
поліуретанова піна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота столу | 75 см |
| Висота стільця | 81 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Довжина столу | 108 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина крісла | 49 см |
| Ширина столу | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 302,47 ₴
