
IKEA TORPARÖ(005.954.06), стілець, сад, Складний/білий
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.954.06
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Набір Torparö доступний у різних розмірах - виберіть розмір для невеликого балкона в місті або великої тераси у віллі. Міцні матеріали, що не потребують технічного обслуговування, дозволяють повністю насолоджуватися життям на свіжому повітрі!
Матеріал, з якого виготовляються садові меблі, не потребує обслуговування.
Ідеально підходить для балкона або для інших невеликих просторів, тому що його можна скласти і відкласти.
Стілець міцний і простий у обслуговуванні, оскільки він виготовлений з порошкового покриття та пластику.
Стілець зібраний на заводі, тому ви можете негайно почати його використовувати.
Залежно від місцевих умов, після зносу ви можете поширитись на частини та для переробки або відновлення енергії.
Ви можете використовувати в кімнатах та на відкритому повітрі.
сталь, поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал
Найкращий спосіб продовжити термін експлуатації садових меблів - це регулярно очистити їх і не бути на вулиці, не захищаючи довше, ніж потрібно.
Очищення: з м'яким мильним розчином. Витріть висушкою чистою сухою тканиною.
Догляд: не вимагає спеціального лікування.
Цей крісло було випробувано на домашнє використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки, зазначених у таких стандартах: EN 581.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 78 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 44 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 44 см |
| Ширина сидіння | 40 см |
- Ціна: 1 235,32 ₴









