
IKEA SUNDSÖ(805.758.95), стіл, зовнішній антрацит
3 278 ₴
2 917,42 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.758.95
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для балкона або для інших невеликих просторів, тому що його можна скласти і відкласти.
Стіл міцний і простий у збереженні чистоти, оскільки він виготовлений із сталі, покритої порошком.
Таблиця зібрана на заводі, тому ви можете негайно почати її використовувати.
Перевірені та затверджені для використання в громадських місцях, таких як ресторани, тож ви можете бути впевнені, що він довговічний і витримує інтенсивне, щоденне використання.
Рекомендується лише для використання на свіжому повітрі.
Місце для 2 людей.
сталь, поліефірне порошкове покриття
синтетична гума
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Поліамідний матеріал
нержавіюча сталь
Найкращий спосіб продовжити термін експлуатації садових меблів - це регулярно очистити їх і не бути на вулиці, не захищаючи довше, ніж потрібно.
Очищення: з м'яким мильним розчином. Витріть висушкою чистою сухою тканиною.
Догляд: не вимагає спеціального лікування.
Таблицю тестували на публічне використання зовні та відповідають вимогам безпеки, довговічності та стабільності відповідно до EN581.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 71 см |
| Властивості | Складні |
| Діаметр | 65 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Підходить для | Бізнес |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 917,42 ₴


