
IKEA IGGÖN(105.858.50), пісочний мішок, темно -сірий
3 105 ₴
2 763,45 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.858.50
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Забудьте про боротьбу з важкою, об'ємною основою парасольки. Ви можете легко взяти основу Iggön з будинку в магазині, наповнити піском і влаштувати його на місці, і, якщо потрібно, ви можете легко рухатися, захоплюючи практичні ручки.
Вам більше не потрібно боятися болісної зустрічі пальців ніг з основою парасольки. Сумки з піском не такі нещадно жорсткі, як камінь чи бетон, навіть якщо ви покладете пісок до крайки.
Піщані пакети виготовлені з 90% поліестеру з переробки, з якої утворюється міцна та водонепроникна тканина, стійка до бруду та цвілі.
Вам потрібно хв. 30 кг піску.
Підходить до парасольок, що звисають з тевтонськими лицарями.
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
100 % синтетична гума
Мийте вручну при температурі макс.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Не прасуйте.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 96 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Ширина | 96 см |
- Ціна: 2 763,45 ₴





