
IKEA FLYGFISK(005.692.52), подушечка, світло зелений
140 ₴
124,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.692.52
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Настільні подушки FLYGFISK доступні в кількох кольорах - комбінуйте їх вільно або виберіть більший стиль. Їх також легко утримувати в чистоті, оскільки вони виготовлені з пластику. Хороша ідея - комбінувати їх зі столовим посудом ФЕРГКЛАР.
Виготовлений із поліпропілену, який є міцним матеріалом та забезпечує відмінний захист вашого столу.
Серветки доступні у різних кольорах – комбінуйте їх вільно, щоб створити унікальне сервірування столу.
Серветки на столі надають сервіруванню особливого вигляду – як під час повсякденного прийому їжі, так і на вечірках.
Гарно виглядає разом із посудом серії ФЕРГКЛАР різних кольорів.
Поліетиленовий пластик
Протріть чистою вологою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 124,60 ₴


