
IKEA CITRONHAJ(105.532.22), млин, прозоре скло/нержавіюча сталь
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.532.22
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
CITRONHAJ - серія, в яку входять різні контейнери для спецій. Простий дизайн підвісний, олить йому ідеально вписатися в будь-яку кухню і розширюватися відповідно до ваших потреб. Купуйте всі контейнери відразу або лише кілька і згодом купуйте більше.
Механізм подрібнення розташований вгорі, не підвісний, волаючи спеціям розсипатися на стіл або полицю.
Керамічний механізм подрібнення міцніший і довговічніший від сталевих кавомолок.
Ви самі вирішуєте, наскільки дрібно ви хочете помолоти вміст, встановлюючи ступінь грубості у верхній частині млина для спецій.
Банк для спецій можна зберігати в ящику за допомогою підставки для спецій UPDATERA.
Однаково корисно поруч із плитою та на обідньому столі.
Ви можете легко побачити, коли настав час поповнити запаси, тому що баночки для спецій виготовлені з прозорого скла.
Перед першим використанням вимийте виріб.
Скло
Керамічний матеріал
нержавіюча сталь
Скляну пляшку можна мити в посудомийній машині. Млин слід мити вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10 кл |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | скло, нержавіюча сталь |
- Ціна: 386,26 ₴






