
IKEA MIDDAGSMAT(104.637.02), каструля з кришкою, прозоре скло/нержавіюча сталь
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 104.637.02
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Каструля MIDDAGSMAT з кришкою оснащена основними функціями, які зроблять повсякденне приготування їжі простіше та приємніше. Непідвладний часу дизайн, легкість та швидке нагрівання подарують вам гарний початок роботи на кухні!
Відмінне введення у повсякденну кулінарію: у ньому є всі необхідні функції, які зроблять приготування страв простіше та приємніше.
Продукт підходить для всіх типів плит/плит, включаючи індукційні плити.
Виготовлений з нержавіючої сталі – міцний та простий у догляді.
Каструля має закруглену внутрішню частину, що полегшує змішування та збивання.
Скляна кришка підвісна, олія контролює вміст каструлі під час підсмажування.
Паровідведення знижує тиск у каструлі, що запобігає перетравленню їжі.
Каструлі можна ставити один на одного, щоб заощадити місце, якщо ви хочете зберігати їх у кухонній шафі.
Дно виготовлено з одного шару алюмінію, затисненого між двома шарами нержавіючої сталі. Він швидше нагрівається та скорочує час приготування страв.
Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його міцним та простим у догляді.
Перед першим використанням вимийте виріб.
нержавіюча сталь, алюміній
нержавіюча сталь, фенольний пластик
фенольний пластик
нержавіюча сталь
загартоване скло
Гумка
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використати на газовій плиті.
Можна використати на індукційній плиті.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунні плити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 2 л |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 9 см |
| Висота з кришкою | 14 см |
| Властивості | Можна використовувати на індукційній плиті, Можна мити в посудомийній машині |
| Довжина разом з ручками | 33 см |
| Діаметр | 18 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 463,69 ₴





