
IKEA ÖKENSAND(005.415.26), лампа для підлоги, бук/білий
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- В наявності
- Код: 005.415.26
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Білий абажур цього торшера тягнеться, як плісирована спідниця, з-під якої видно три стрункі ніжки з масиву бука. Насолоджуйтесь позачасовим дизайном та м'яким світлом, розсіяним по всій кімнаті.
Тканинний чохол, що розподіляє розсіяне та декоративне світло, створить ніжну, затишну атмосферу у вашому будинку.
Абажур лампи виготовлений як мінімум на 90% із переробленого поліестеру.
Абажур легко утримувати в чистоті, оскільки тканину можна прати у пральній машині.
Лампа продається окремо. ІКЕА рекомендує світлодіодну лампочку-свічку Е14 молочно-білого кольору (3 шт).
Може знадобитися спеціальна обробка відходів. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевих органів влади.
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
сталь, порошкове покриття
масив бука, тонований лак
Машинне прання за максимальної температури 30°C, звичайна програма.
Прати окремо
Повісьте сушитися.
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 154 см |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Діаметр основи | 48 см |
| Діаметр плафона | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 25.8 Ватів |
| Матеріал | тверда деревина, текстиль |
- Ціна: 3 072,28 ₴






