
IKEA METOD(895.072.65), навісна шафа з полицями/2 дверцята, білий/Vallstena білий
5 030 ₴
4 476,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.072.65
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система МЕТОД дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди буде доречним.
Ви можете відрегулювати відстань на свій розсуд, оскільки полиця регулюється.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Міцне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з засувками підвісною, олять встановлювати двері без гвинтів, а також підвісний, олять легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), придатні для стін вашого будинку.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
Потрібно доповнити ручкою або ручкою.
ДверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, нікелеве покриття
Протирати тканиною, змоченою водою або м'яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 4 476,70 ₴

