
IKEA METOD(195.073.15), висока шафа, полиці/дротяний кошик, білий/Vallstena білий
10 753 ₴
9 570,17 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.073.15
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система МЕТОД дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди буде доречним.
Ви можете відрегулювати відстань на свій розсуд, оскільки полиця регулюється.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Міцне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з засувками підвісною, олять встановлювати двері без гвинтів, а також підвісний, олять легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), придатні для стін вашого будинку.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Комплектується ніжками та цоколем, продаються окремо.
Потрібно доповнити ручкою або ручкою.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
ДверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
ацеталь пластик
сталь
Поліпропіленовий пластик
сталь, нікелеве покриття
Протирати тканиною, змоченою водою або м'яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Властивості | З кошиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 9 570,17 ₴

