
IKEA NORDLI(195.376.85), Каркас ліжка з контейнером та матрацом, білий/Вогстранда середньої твердості
65 402 ₴
58 207,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.376.85
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Компактний дизайн ідеально підходить для обмеженого простору або під низькими стелями, щоб повністю використовувати доступний простір.
Багато місця для зберігання речей: воно непомітно заховано під ліжком у шести великих ящиках. Ідеальне місце для ковдр, подушок та постільної білизни.
Ящики із системою плавного закривання відкриваються плавно, повільно та безшумно.
Цей універсальний каркас ліжка відмінно виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
У вартість входить повний каркас ліжка та матрац. Матрац, каркас ліжка, основа ліжка та центральна балка упаковані в окремі упаковки.
Матрац може знадобитися близько 72 годин, щоб повністю відновити свою форму і комфорт після розкладання. Усі складки також зникнуть.
Іноді через упаковку матрац може мати помітний запах, який зникне протягом короткого періоду часу.
У матраці розміром 90х200 см 498 пружин на квадратний метр.
Інструкція з догляду знаходиться усередині чохла.
Підходить до інших меблів серії НОРДЛІ.
Можна доповнити підлоговими покриттями, що самоклеяться, ФІКСА. Вони захищають нижню поверхню від пошкоджень.
Каркас ліжка з ящикамиДВП, Акрилова фарба із тисненням.
Масив сосни
ДСП і ДВП зі стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), Пластикова кромка, Акрилова фарба
тверда деревина
100% поліестер (100% перероблений)
неткане полотно з поліпропілену
100% поліестер
Пінополіуретан 25 кг/м3
неткане полотно з поліпропілену, сталь.
Не прати
Чищення засобом для м'яких меблів.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Не піддавати хімічному чищенню.
Пропилососити.
Протирати тканиною, змоченою м'яким засобом для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Висота ящика (всередині) | 16 см |
| Властивості | Зберігання |
| Глибина ящика (всередині) | 51 см |
| Довжина | 202 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 140 см |
| Ширина ящика (всередині) | 58 см |
- Ціна: 58 207,78 ₴









